23 Nisan 2023 etkinlikleri: Denizin dibinde Türk Bayrağı açıldı!

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle birçok kutlamalar yapılmakta Çocuklara öncelik verilen bu bayramın coşkuyla geçirilebilmesi için farklı etkinlikler de göze çarptı. Bunlardan bir tanesi de denizin dibinde açılan dev Türk Bayrağı gösterisi.

103. YILDÖNÜM İÇİN DENİZİN DİBİNDE DEV TÜRK BAYRAĞI!

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan Dalyan koyu açıklarında 3 dalgıç barşarılı bir dalış gerçekleştirdi. Dalgıçlar Önder Diktaş, Serap Metintürk ve Necmettin Coşkun deniz dibinde TBMM’nin açılışının 103. yıldönümü sebebiyle dev Türk Bayrağı açtı.

Dalış okulunun sahibi dalgıç Önder Diktaş, her yıl milli bayramları deniz dibinde farklı etkinlikler gerçekleştirerek kutladıklarını dile getirdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 103. Yıldönümünü kutlamanın sevincini yaşadıklarını da ifade eden Diktaş sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bu yıl gösteride 3 dalgıç yer aldık. Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 5 metre derinlikte Türk Bayrağı açtık. Deniz dibindeki balıklarda Türk Bayrağı önünde güzel bir görüntü oluşturdu. Biz de ekip olarak tüm çocuklarımızın bayramını kutluyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir