Bir dönemin ‘en ünlü bebeği’ 18 oldu, sevgilisiyle öpüşürken yakalandı!

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise ile meslektaşı Katie Holmes, 18 Kasım 2006’da dünyaevine girmiş ve 18 Nisan’da Suri adını verdikleri kızlarını kucaklarına almıştı. Cruise, 2012’de ise Holmes ile boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu.

Holmes’un, bu kararı eşinin Scientology Kilisesi ile olan bağları yüzünden aldığı iddia edilmiş ve Cruise da bunu onaylayarak, “Nedenlerden biri de bu” ifadelerini kullanmıştı. Boşanma sonucunda Suri’nin velayetini tek başına alan Holmes, kızını; kocasının derin bağları olmasına rağmen kendisinin sevmediği ve güvenmediği Scientology Kilisesi’nden uzaklaştırmıştı.

“10 YILDIR KIZIYLA KONUŞMUYOR”

Page Six’e konuşan bir kaynak; Hollywood yıldızının, annesinin yardımıyla üniversite başvuruları yapan kızını 10 yıldır görmediğini ve çok uzun zamandır hayatının bir parçası olmadığını belirtmişti:

Tom, Suri için yok. Suri 18 yaşında olmasına rağmen babasıyla herhangi bir temasta bulunmayacak ve babası arasa bile cevap vermeyecektir. Katie ya da Suri için Tom diye biri yok yok ve Suri de hiçbir şey için babasına güvenmek istemiyor. Tek bir ebeveyni olduğunu ve onun da annesi olduğunu hissediyor.

BABASININ SOYADINDAN VAZGEÇTİ!

Suri, kısa süre önce ise babasının soyadını kullanmaktan vazgeçmişti. OK! dergisinin haberine göre; gerçek, genç kızın ‘Head Over Heels’ adlı Broadway oyunundaki isminin ‘Suri Cruise’ yerine ‘Suri Noelle’ olarak yazılmasıyla ortaya çıkmıştı. (Noelle, Suri’nin 45 yaşındaki annesi Katie Holmes’ün göbek adı.)

GENÇ AŞIKLARIN ROMANTİK ANLARI

Annesi Katie Holmes’e olan benzerliğiyle dikkat çeken 18 yaşındaki Suri, Toby Cohen (18) ile Central Park’ta romantik anlar yaşarken objektiflere takıldı.

Lise mezuniyet balosuna da birlikte giden genç aşıklar, öpüşürken, sarılırken ve el ele tutuşurken anbean fotoğraflandı.

Bir şarkıcı ve müzisyen olan ve parçalarını sosyal medya üzerinden paylaşan Cohen ile bir dönem ‘Hollywood’un en ünlü bebeği’ olan Cruise, sportif giyimleriyle rahat bir görüntü çizdi.

FARKLI ÜNİVERSİTELERE GİDECEKLER

Aynı okuldan mezun olan ikilinin, farklı üniversiteleri tercih edeceği de ortaya çıktı. Toby’nin Berklee College of Music’e, Suri’nin ise Pittsburgh, Pennsylvania’daki Carnegie Mellon’a gideceği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx