Eş Değiştirmeli Cinsel Birliktelik Teklifi Kabul Etmeyen Ünlü Oyunca Dayak Yedi

İddiaya göre olay; 24 Eylül günü, B.K., sevgilisi U.A., arkadaşları A.O. ve D.K.’nın bulunduğu İstanbul Yeniköy’deki bir evde meydana geldi.

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre, genç oyuncu sevgilisiyle dans ederken, sevgilisi U.A. arkadaşları D.K. ile cinsel birliktelik yaşamaya başladı ve U.A. sevgilisini B.K.’nın da A.O ile cinsel birliktelik yaşamasını istedi.

Genç oyuncu sevgilisinin bu teklifini kabul etmezken iddiaya göre sevgilisi U.A. tarafındandarbedildi. Dayak sonrası genç oyuncunun kendisinden geçtiği ve bilincini kaybettiği ileri sürüldü.

İddiaya göre; kendine geldiği zaman çıplak olan genç oyuncu, sevgilisinin cinsel saldırısına maruz kaldı ve aynı zamanda dayak yerken yeniden baygınlık geçirdi.

ŞİKAYETÇİ OLDU

24 Eylül’de yaşanan bu olaylardan sonra genç oyuncu, 29 Eylül akşamı karakola gidip şikayetçi oldu.

Oyuncunun ifadesinin ardından sevgilisi gözaltına alındı. Arkadaşlarının da ifadesine başvurulduğu olayda; genç oyuncunun sevgilisi U.A., cinsel birliktelik yaşadıklarını kabul etti ancak B.K.’nın ifadesinde belirttiği eş değiştirme teklifinin yalan olduğunu ve kendisine iftira atıldığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx