Titanik mağduru milyarderin oğlundan yetişkin film yıldızına tuhaf istek

Üvey babası İngiliz milyarder Hamish Harding’in Titanik’i araştıran bir denizaltıyla kaybolmasından sadece 24 saat sonra, 19 Haziran tarihinde Kaliforniya’da düzenlenen Blink 182 konserine katılan Brian Szasz, “yaşadığı acıyla başa çıkmanın” garip yollarını bulmuş gibi görünüyor.

Brian Szasz, Brea olarak bilinen bir yetişkin film yıldızının müstehcen bir resmini tweet’leyerek Twitter alemini şaşkına çevirdi.

Titanik’i araştıran denizaltıyla kaybolan milyarderin üvey oğlu Brian…

Brea, “Üzerine oturabilir miyim?” açıklamasını yazdığı fotoğrafını paylaşırken Brian da fotoğrafı “evet lütfen!” diyerek cevapladı ve kalp dolu yüz emojisini ekledi.

Twitter paylaşımlarıyla dikkat çeken yetişkin film yıldızı Brea…

Hızla viral olan tweet sadece beş saat içinde yaklaşık bir milyon kez görüntülendi. Brian’ın paylaşımı Twitter kullanıcılarının tepkisini çekerken “Üvey babası onun için böyle isterdi.”, “Üvey babasının o denizaltında yalnızca 1 şişe suyu olabilir ama şu anda ailenin en susayan üyesi o değil.”, “Sanırım hepimiz travmayla farklı şekilde başa çıkıyoruz.” şeklinde yorumlar yapıldı.

UMUTLAR TÜKENİYOR

Brea’nın başka bir resmine de yorum yapan Brian, onu da “mükemmel” olarak nitelendirdi. Bununla beraber Brian daha önce herkesten ailesi için dua etmelerini de istemişti.

Üvey baba Hamish Harding ve gemideki diğer dört kişiyi arama çalışmaları sürüyor. Pazar gününden beri yoğun bir arama-kurtarma çalışması devam ederken ekipler halen Titan’ın konumunu net bir şekilde bulamadı. Resmi açıklamaya göre de Titan içerisindeki oksijenin Türkiye saati ile bugün 14.08’de biteceği belirtildi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx