Bakın ne söyledi: “Sesini bile duymaya razıyım” demişti! Müge Anlı’nın bulduğu annesinden aldığı cevap gözyaşlarına boğdu!

25 yaşındaki Merve Çınar, 21 yıldır görmediği annesini bulmak için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Merve, kendisini ve kardeşini bırakıp giden annesi Nermin Akbağ’ı dünya gözüyle görmek istediğini, hatta sesini bile duymaya razı olduğunu ifade etti.

“ANNE DİYEREK CANI GÖNÜLDEN SARILMAK İSTİYORUM”

Annesi ve babasının resmi nikahsız evlendiklerini ve daha sonra annesinin, babasından şiddet gördüğü için bırakıp gittiğini anlatan Merve, “Benim de 5 yaşında oğlum var. Annemi bir kere bile olsa görmek istiyorum. Çocukluğuma dair hiçbir şey hatırlamıyorum. Ben öz anemi görmek istiyorum. Annenin vücut bulmuş halini dünyada bir kere bile olsa görmek istiyorum. Anne diyerek canı gönülden sarılmak istiyorum” dedi.

2004 yılında babasının başka bir kadınla evlendiğini ifade eden Merve, kendisini babaannesinin büyüttüğünü söyledi.. Annesinin kendisini ve kardeşini komşuya bırakarak gittiğini belirten genç kız, babasını annesiyle ilgili hiçbir soruya cevap vermediğini belirtti..

Eşinden ayrıldığını ve çocuğunu tek başına büyüttüğünü belirten Merve, Antalya’da aşçılık yaparak geçimini sağladığını belirtti. Kendi ayakları üstünde durma hikayesiyle herkesi duygulandıran genç kız, “Bana hayatı acı bir şekilde öğrettiler. Ben beş parasız sokaklarda kaldım. Zorla kendime iş buldum. Çok acı çektim. Eşimden boşandım. Oğluma tek başıma bakıyorum. Eğer annemi bulabilirsem tüm acılarım tüm kırgınlıklarım geçecek gibi hissediyorum” ifadelerini kullandı..

Nermin Akbağ’ı tanıyan kişiler tek tek canlı yayına bağlanarak bildiklerini anlattı. Yayına bağlanan Nermin Akbağ’ın kuzeni, “O zamanlar çocuklarını bırakıp gittiğini duyduk. Başka biriyle kaçtı dediler. Ondan sonra da kimse bir daha görüşmedi onunla” dedi..

“SÜREKLİ ARADIĞINI AMA BULAMADIĞINI ANLATTI”

Yayına bağlanan başka bir izleyici ise, “Nermin benim 1 ay öncesine kadar komşumdu. Gaziantep’te yaşıyor. Nermin, Merve’nin küçüklük fotoğrafıyla sürekli kızını aradığını ama bulamadığını anlatıyordu. Biz çok üzülmüştük. Burada ev sahibi ile anlaşamadılar. Taşındılar” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

TEYZESİ BAĞLANDI: MERVE’Yİ VE KARDEŞİNİ GÖSTERMEDİLER

Canlı yayına son olarak Merve’nin teyzesi bağlandı. Teyzesi, “Nermin şimdi Bursa’da yaşıyor. Evli ve 2 çocuğu var. Merve’yi ve kardeşini çok aradı ama göstermediler” diyerek gerçekleri anlattı..

Canlı yayına bağlanan teyzesi, “Biz her zaman senin yanındayız. Sen çık bize gel kızım. Size her zaman sahip çıkarız. Benim kızım yok zaten. Annen seni duyunca heyecanlandı. Eşine uygun bir dille senden bahsedecek” dedi..

EŞİNE ÇOCUKLARINDAN BAHSETMEMİŞ

Kısa sürede bulunan Nermin Akbağ, çocuklarından eşine bahsetmediği için canlı yayına bağlanmak istemedi. Gizli konuşmak istediğini dile getirdi.

Merve ise annesinin eşine seslendi ve “Beni anlayacağını düşünüyorum ben de evladıyım kavuşmak istiyorum” dedi..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx