Kim Kardashian bekaretini kaç yaşında ve nerede kaybettiğini açıkladı!

43 yaşındaki Kim Kardashian, katıldığı bir televizyon programında yine sansasyon yaratacak açıklamalarda bulundu. Kardashian, konunun ilk birlikteliğine gelmesi üzerine bekaretini kaç yaşında kaybettiği konusuna açıklık getirdi. İlk birlikteliğini 15 yaşında yaşadığını dile getiren olayların kadını, “İlk seks yapmak istediğimde neredeyse 15 yaşındaydım. Volvo marka bir arabanın arka koltuğunda sevgilimle beraber ilk deneyimimi yaşamıştım. Unutulmayacak kadar heyecan verici anlardı. Bekaretimi kaybettikten sonra annemle beraber doktora gitmiştik.” ifadelerini kullandı.

Kim Kardashian bekaretini kaç yaşında ve nerede kaybettiğini açıkladı!

Kim Kardashian ilk ilişkisini henüz 15 yaşında yaşamış olsa da bunun için uzun bir süre bekleyenler de var. İşte onlardan birisi ünlü manken Adriana Lima. İlk birlikteliği için evlenene kadar bekleyen Lima, 27 yaşında evlendi ve bu anın oldukça özel olduğunu belirtti. Adriana Lima ile aynı şekilde düşünen bir diğer isim ise Byonce.

Ünlü şarkıcı, bu konuda oldukça olgun davrandığını belirtiyor. Byonce, “Kulağa tuhaf geliyor biliyorum ama, evleninceye kadar bekaretimi korudum.” diyerek bu konudaki görüşlerini dile getirmiş. Bir dergiye röportaj veren güzel isim, “12 ya da 13 yaşındayken ilk erkek arkadaşımı edindim ve onunla 17 yaşıma gelinceye kadar birlikteydik. O dönemde bile oldukça sadık ve yaşımdan olgun davranıyordum. diyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx