Mehmet Büyükekşi: “Kupa, bir Türk kaptanın ellerinde yükselecek”

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi ile TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve UEFA Şampiyonlar Ligi elçisi olan Hamit Altıntop, Yenikapı Etkinlik Alanı’nda Şampiyonlar Ligi Kupası’nı futbolseverlerle buluşturdu.

Büyükekşi: “Dünyanın en önemli finali İstanbul’da”

“Şampiyonlar Ligi müziği defalarca İstanbul’da, kulüplerimizin sahalarında, maçlarda çalındı. Ama bu seferki çok farklı. Çünkü final maçı. Dünyanın en önemli finali İstanbul’da. Bu final gerçekten en prestijli takımların mücadele ettiği final. Final maçında bir önemli konu da var bizim açımızda. 

“Kupa, bir Türk kaptanın ellerinde yükselecek”

“Inter’in kaptanı Hakan Çalhanoğlu aynı zamanda Milli Takımımız’ın kaptanı. Yine Manchester City’nin kaptanı İlkay Gündoğan da Türk. Hangi takım kazanırsa kazansın kupa, bir Türk kaptanın ellerinde yükselecek. Bu da bizim için ayrı bir gurur kaynağı.”

“Tüm futbol severleri buraya davet ediyorum”

“Yenikapı’daki festival etkinlik alanımız Türkiye’nin en önemli alanlarından biri. Burada bize bu imkanı sağlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Valiliği’ne teşekkür ediyoruz. Tüm futbol severleri Cuma, Cumartesi ve Pazar günü buraya davet ediyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx