Xiaomi Mix Flip’te uydu desteği olacağı kesinleşti

Xiaomi’nin yeni bir katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Söz konusu cihazın, kapaklı bir tasarıma sahip olması bekleniyor ve bu, Xiaomi Mix Flip olabilir. Son zamanlarda Çin’deki bir sertifikasyon platformunda ortaya çıkan bilgiler, yaklaşmakta olan bu cihaz hakkında daha fazla detayı ortaya koyuyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yakında çıkacak Mix Flip modeli, MIIT sertifikasyon platformunda görüldü. Online veritabanına göre, akıllı telefonun model numarası 2311BPN23C. Bu, daha önce bir IMEI veritabanında da aynı model numarasıyla listelenmişti. Çin’deki bu son görünüm, Xiaomi Mix Flip’e eklenebilecek ilginç bir özelliği doğruluyor.

Xiaomi Mix Flip’te uydu desteği olacağı kesinleşti

Yeni katlanabilir telefon, uydu iletişimi desteğiyle listelendi. Bu özellik, son zamanlarda amiral gemisi cihazlarda popüler hale gelen bir özellik. Ne yazık ki, MIIT sertifikasyonu bu cihazla ilgili başka ayrıntıları açığa çıkarmıyor. Ancak, daha önce bir sızıntıcı tarafından Mix Flip’in bazı önemli özellikleri sızdırılmıştı. Yeni Flip telefonun Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mix Flip’in tasarımına dair internet üzerindeki görseller, arka kısmında yatay olarak hizalanmış üçlü bir kamera kurulumu olduğunu gösteriyor. Bu kurulumun 3x telefoto lens içermesi bekleniyor. Arka kamera modülünün hemen altında küçük bir harici ekran yer alıyor. Ön tarafta ise, selfie kamerası için merkezde hizalanmış delikli bir kesime sahip uzun bir kapaklı ekran bulunuyor. Şu an elimizde olan bilgiler bu kadar, daha fazla güncelleme için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx